IZOSERWIS

o FIRMIE

Działamy od 2007 roku na Polskim rynku. Izolacje przemysłowe to nasza specjalizacja.

IzoSerwis to nowoczesna firma, która specjalizuje się w zakresie projektowania i wykonywania IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, mamy doświadczenie oraz nieszablonowe podejście do realizowanych przez naszą firmę projektów. Realizowane przez nas, izolacje przemysłowe spełniają najwyższe standardy jakości. Stawiamy na innowacyjność, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania naszym Klientom. Jako firma IzoSerwis wyróżniamy się na rynku budowy izolacji przemysłowych otwartością na nowe wyzwania, trudne projekty, dzięki czemu współpracujemy z największymi markami w Polsce, jak i Europie.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Po serii sukcesów nasza firma w 2011 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza kadra inżynieryjno-techniczna posiada najwyższe kwalifikacje i długoletnie doświadczenie.

W 2015 r. IzoSerwis Sp. z o.o. spełniła wymagania i została członkiem organizacji Achilles FPAL jako wykonawca izolacji przemysłowych.

Nasze prace są wykonywane dla przemysłu:

– energetycznego,

– paliwowego,

– chemicznego,

– stoczniowego,

– budowlanego,

– spożywczego.

IzoSerwis to ponad 364300 metrów kwadratowych ułożonych instalacji przemysłowych - zimno lub ciepłochronnych, izolacji akustycznych i HVAC.

Izolacje przemysłowe i usługi

Nasza oferta

Profesjonalne wykonawstwo izolacji oraz zabezpieczeń antykorozyjnych spełniające oczekiwania klientów na rynku polskim i zagranicznym, w harmonii ze środowiskiem naturalnym ibezpieczeństwem pracowników