Zabezpieczenia antykorozyjne

Zabezpieczenia antykorozyjne

Zabezpieczenie antykorozyjne stali, a także innych metali, jest najlepszą gwarancją na długą eksploatację konstrukcji bez niespodziewanych awarii i przestojów. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest trafna ocena agresywności środowiska i rozpoznanie wszelkich czynników chemicznych, mechanicznych i termicznych, niszczących materiały konstrukcyjne. Jedynie w ten sposób można zaprojektować i wdrożyć rozwiązania, które będą skutecznie chronić konstrukcję od zgubnego wpływu rdzy. Niezbędne tu są więc: profesjonalna aparatura pomiarowa, wiedza i doświadczenie. To wszystko zapewni Państwu nasza firma, która od wielu lat aktywnie działa na rynku, skutecznie zabezpieczając przed korozją między innymi:

  • konstrukcje stalowe,
  • zbiorniki paliw, chemikaliów i wody,
  • rurociągi,
  • aparaty i urządzenia,
  • instalacje przemysłowe i ciepłownicze,
  • obiekty mostowe,
  • elementy z blachy, wymagające renowacji.

Wdrażamy zabezpieczenia antykorozyjne, korzystając z najnowszych opracowań i rozwiązań technologicznych tak, aby uzyskany efekt spełniał wszelkie obowiązujące normy, a także jak najdłużej zapewniał doskonałą ochronę przed korozją. Dobierając środki antykorozyjne oraz techniki aplikacji, zawsze poszukujemy balansu pomiędzy efektywnością a ekonomią, proponując rozwiązania optymalne. Możecie przy tym Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Przemysłowe zabezpieczenia antykorozyjne

Zapobieganie korozji w instalacjach przemysłowych jest szczególnie ważne z uwagi na ryzyko zaburzenia procesów technologicznych i uszkodzenia konstrukcji, mogące prowadzić do wycieków niebezpiecznych substancji chemicznych. Odpowiednio zaprojektowane i wdrożone przemysłowe zabezpieczenia antykorozyjne zapewnią bezpieczeństwo nie tylko aparaturze i instalacji, ale również pracownikom zakładu oraz środowisku naturalnemu. Z uwagi na szerokie spektrum szkodliwych czynników, wykorzystujemy tu różne technologie, dopasowane do potrzeb, na przykład cynkowanie ogniowe lub powlekanie powłokami malarskimi proszkowo lub na mokro.

Zabezpieczenia antykorozyjne/
Izoserwis - izolacje przemysłowe - Zabezpieczenia antykorozyjne