IzoSerwis „Firmą Roku” 2016

IzoSerwis „Firmą Roku” 2016

W piątkowy wieczór w Barbórce odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. W trakcie tejże gali poznaliśmy laureata kolejnej edycji konkursu „Firma Roku”, organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą. Trafiła ona do rąk prezesa Jakuba Kowalczyka.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych lokalnych przedsiębiorstw, które swymi osiągnięciami wyróżniają się na tle innych podmiotów, działających na terenie powiatu tureckiego. Kapituła Konkursowa decydując o uhonorowaniu poszczególnych firm bierze pod uwagę takie czynniki, jak np. wysoka jakość świadczonych usług, oferowanych produktów itp. Tym razem laureatem konkursu został IzoSerwis sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo działa od 2007 roku. Firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji przemysłowych, w szczególności izolacji termicznych, akustycznych, a także w pracach antykorozyjnych. W roku 2016 w spółce nastąpił około 25% wzrost zatrudnienia, do poziomu ponad 200 pracowników. IzoSerwis świadczy swoje usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Produkty firmy znajdują zastosowanie w branży budowlanej, energetyce, przemyśle petrochemicznym, a nawet spożywczym. IzoSerwis znany jest z tego, że wspiera sport, bierze też udział w akcjach charytatywnych.

– Dziękuję bardzo. Odbieram tę nagrodę w imieniu całej firmy. Pracowników, którzy ciężko pracowali na to. Dzięki nim firma się rozwija i idzie do przodu. Dziękuje tez samorządom, które pomagają nam, wspierają nas. Jak to się mówi, byle do przodu! – mówił prezes Jakub Kowalczyk, odbierając nagrodę z rąk prezesa TIG – Marka Sawickiego.

AW

Jakub Kowalczyk , prezes Izoserwis zajął 1 miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego