Zabezpieczenia ogniochronne

Wdrożenie skutecznych zabezpieczeń ogniochronnych powinno stanowić jeden z głównych priorytetów zakładu pracy. Od poziomu ochrony przeciwpożarowej zależy bowiem zdrowie, a być może również życie, pracowników oraz majątek firmy. Skuteczne zabezpieczenie przed ogniem to również korzyść dla ekosystemu, który ucierpiałby na skutek pożaru substancji chemicznych i niebezpiecznych.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu zabezpieczeń ogniochronnych w największych zakładach przemysłowych w Polsce oraz w całej Europie. Bez wahania możemy zatem powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, a oferowane przez nas usługi spełniają kryteria najbardziej wymagających inwestorów.

Zabezpieczenia ogniochronne kanałów wentylacyjnych

Pożar w obiekcie przemysłowym rodzi ryzyko dla ludzi nie tylko z uwagi na rozprzestrzeniające się płomienie. Większym niebezpieczeństwem bywa brak dopływu powietrza, nagromadzenie dymu i toksycznych oparów. Z tego względu, odpowiednie zabezpieczenie kanałów wentylacyjnych zajmuje istotne miejsce w projektowaniu systemów przeciwpożarowych. Naszym celem jest zbudowanie izolacji, która zapewni bezawaryjną, nieprzerwaną pracę wentylacji na czas ewakuacji pracowników i walki z żywiołem.

Zabezpieczenia ogniochronne przejść instalacyjnych

Szczelne i odporne na zgubny wpływ wysokich temperatur przejścia instalacyjne to ważny krok na drodze do zabezpieczenia obiektu przemysłowego przed pożarem. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się dymu oraz szkodliwych oparów, a jednocześnie nie dopuszczają do naruszenia konstrukcji instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Wdrożenie zabezpieczeń ogniochronnych

Co zyskujecie Państwo, powierzając projekt i budowę zabezpieczeń ogniochronnych w Państwa obiekcie naszej firmie?

  • Gwarancję rzetelnej i trafnej analizy potrzeb.
  • Naszą troskę o zachowanie optymalnego balansu pomiędzy efektywnością i ekonomią proponowanych rozwiązań.
  • Profesjonalnie opracowane projekty przez zespół doświadczonych, wykwalifikowanych inżynierów.
  • Fachowo i sumiennie przeprowadzony montaż.
  • Nasze pełne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

A przede wszystkim:

Skuteczną izolację ogniochronną, zbudowaną z zastosowaniem nowoczesnych i sprawdzonych materiałów.